30 apr.

Ülevaade Image Skincare 2019 kevadistest tooteuuendustest

Image Skincare esitles 24.04 uusi tooteid, sel aastal on fookuses maskimine. Maskimise populaarsust kinnitab nii asjaolu, et maskimine on enim kasvav trend hetkel ilumaailmas kui ka eelmisel kevadel esitletud Vital C Niisutava öömaski müügiedu Eestis – maskimine on tõesti popp.

Kokku tutvustasime kolme täiesti uut ning koguni nelja uuenenud toodet. Järgneb põgus ülevaade kahest uuest tootest ning kahest uuenenud tootest. Ülejäänud tooteuudised järgmises blogipostituses.

I MASK sarja uuenemine

Täieliku uuenduskuuri läbis I MASK tootesari, mis varasemalt oli vaid biomolekulaarsete lehtmaskide pärusmaa. Uuenenud I MASK sarjas on nüüd koguni neli toodet. Kaks uut maski ning uude kuude said ka armastatud biomolekulaarsed maskid.

Uus I MASK Pinguldav pärlmask

Kindlasti kõige suurema vau faktoriga on uutest toodetest I MASK Pinguldav pärlmask, mis oma türkiissinise pärliläikese välimusega teeb maskimisest elamuse. Seetõttu on mask saanud hellitusnimeks “instagrami” mask.

Pärlmask on loodud neile kelle nahk vajab pinguldust, värskust ja lisasära. Põneva koostisosana on maskis kasutusel Rosépipra ekstrakt, milles sisalduvad fütoendorfiinid muudavad naha õnnelikuks. Lisaks säravale ja rõõmsale nahale imevad Kaoliniit ja Bentoniit nahalt liigse rasu, koorivat efekti pakuvad biolagunevad Jojobahelmed.

I MASK Pinguldav pärlmaski soovituslikuks kliendihinnaks on 59€. Mask on saadaval meie hästivarustatud edasimüüjate juures alates esimesest maist.

I MASK Pinguldav pärlmask

Uus I MASK Probiootiline mask

Ka teine uus toode lisab maskimisse värvi. Rohekas I MASK Probiootiline mask pakatab pre- ja probiootikumidest ning loodud turgutama probleemset, stressis ja tundlikut nahka. Tugevdades naha loomulikku mikrofloorat tõstame naha vastupanuvõimet nii välistele kui ka organismisisestele stressoritele. Naha puhtuse eest hoolitsevad Brasiilia roheline savi ja aktiivsüsi, mis imevad endasse naha pinnalt ja pooridest rasu ja jätavad jume kauniks ja matiks. Lisaenergiat nahale pakub superviljade kompleks mangosteeni, acai ja graanaatõunaga.

I MASK Probiootilise maski soovituslikuks kliendihinnaks on 49€. Mask on saadaval meie hästivarustatud edasimüüjate juures alates esimesest maist.

I MASK Probiootiline mask

Uuenenud I MASK Biomolekulaarsed maskid

Armastatud ning ka eelmisel aastal Iluguru iluteemanti võitjaks osutunud Image biomolekulaarsed maskid on nüüd uues ja värskes kuues. Uue koostisosana lisandus maskidesse orgaaniline turbavesi, mis mõjub justkui kerge detox ning aitab nahast liigse mustuse välja imeda. Lisaks puhastavale efektile on turbavee lisandumine mõjunud positiivselt ka maski pakendis sisalduvale seerumi kogusele, nüüd jätkub seda ka kaela ja dekolteenahale. Paranes ka ühekordsete maskide kuju ja välimus, nüüd on see tume, et maskimisele väike lisaefekt anda.

Image Skincarele ainulaadne biomolekulaarne mask tähendab, et erinevalt tavapärasest kangasmaskist ei kanta maski toimeaineks olev seerum kangale vaid mask ise on juba osa seerumist.

Biomolekulaarseid maske on kaht tüüpi – niisutav ning vananemisvastane ja sära andev.

Biomolekulaarsed maskid on saadaval nii ühekaupa kui ka komplektina kuhu kuulub viis maski. Ühe maski soovituslik kliendihind on 8€ ning viiese komplekti soovituslik kliendihind on 35€. Biomolekulaarsed maskid on saadaval meie hästivarustatud edasimüüjate juures alates esimesest maist.

I Mask Biomolekulaarne niisutusmask

I Mask Biomolekulaarne vananemisvastane ja sära andev mask

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga