20 apr.

Ülevaade Image Skincare 2018 uutest toodetest

Nagu linnulaul on ka omamoodi kevade märgiks Image Skincare igaastased uued tooted. Sel aastal on neid kokku neli – kaks täiesti uut ning kaks juba pikka aega armastatud toodet mis läbisid põhjaliku uuenduskuuri. 2018 uusi tooteid iseloomustav märksõna on niisutus.

Niisutusgeel – Hydrating Water Burst

Täiesti uue tootena lisandus Vital C sarja uuenduslik niisutusgeel milles kasutusel olev Water Burst tehnoloogia muudab kreemi nahaga kokkupuutel piisakesteks. Vedelikupiisakesed maksimeerivad nii aktiivainete imendumist kui muudavad ka naha kogu päevaks sametiselt pehmeks.

Water Burst efekt

Tootele annab äärmiselt meeldiva lõhna looduslik apelsinikoore õli. Lisaks imelisele lõhnale on apelsinikoore õli ka väga tugev antioksüdant. Hydrating Water burst sobib kõigile kelle nahk vajab lisaniisutust.

Tootelehekülg

Vital C Niisutav öömask

Vital C sarja lisandus ka teine uus ja põnev toode – öine niisutusmask. See mineraalidega rikastatud öine mask on tõeline iluune saladus, sest niisutab ja toidab nahka kogu öö vältel. Nagu ka nimi reedab on mask mõeldud kasutamiseks just öösiti. Kanna mask puhastatud näole õhtul enne magamaminekut ning lase 20 minutit kuivada. Seejärel võid rahuliku südamega uinuda, teades, et padi jääb puhtaks ning hommikul ärgates on peeglis ootamas särav üllatus. Vital C Niisutav öömask on mõeldud kõigile kelle nahk on kaotanud sära, ärritunud või vajab lihtsalt öist lisaniisutust.

Tootelehekülg

Vital C Antioksüdantidega vitamiiniseerum

Esimene uuenduskuuri läbinud toodetest on Vital C Antioksüdantidega vitamiiniseerum mis on nüüd koostiselt veel geeljam ning uues ja suuremas pipetiga pudelis. See toode on tõeline multivitamiin nahale mis sügavniisutab ning toidab nahka A, C ja E vitamiinidega. Uue toimeainena lisandus polüfennoolide rikas punase veiniroosi ekstrakt (segu punase roosi kroonlehtedest ja punasest veini ekstraktist). Polüfennoolid ehk tanniinid aitavad nahka kaitsta kollageeni lõhustumise eest ning on oma mõjult nagu antioksüdandid. Vital C Antioksüdantidega vitamiiniseerum on loodud punetavale, kuivale, stressis, keskkonnakajustunud ja ärritunud nahale ning sobib kasutamiseks isegi rasedatele.

Tootelehekülg

Ageless Hüaluroon6 seerum

Teine uuenenud toode on Ageless sarja kuuluv hüaluroon seerum, mis võitis ka 2017a. sügisel Buduaari lemmiku tiitli, kui parim vananaemisvastane toode. Võiduka seerumi uus formulatsioon on ainulaadne, kuna esimest korda maailmas on ühte seerumisse kombineeritud kuus erineva molekulaarkaaluga hüaluroonhappe vormi. Erinevate molekulaarkaaludega hüaluroonhapete kasutamine tagab ühtlasema imendumise naha kõigis kihtides. Ageless Hüaluroon6 seerum on võimsaks abimeheks kõigile, kelle mureks on kortsud ja kurrud, kuna omab justkui täitesüsti laadset efekti.

Tootelehekülg

Kõiki uusi tooteid on võimalik osta ka meie edasimüüjate käest, kuid soovitame siiski eelnevalt telefoni teel kontrollida, kas toode on kohapeal olemas.

Image Skincare edasimüüjad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga