23 okt.

Ülevaade Image Skincare 2017 uutest toodetest 2

Aasta 2017 on olnud Image Skincare tootevaliku jaoks huvitav. Lisandunud on palju uusi tooteid ning üks täiesti uus tootesari. Selleks, et lugemine liiga pikaks ei veniks jaotasime tootetuvustused kahte ossa. Uute näole kleebitavate hüdrogeelmaskide ning öise retinoolimaskiga saab tutvuda postituse esimeses osas: Ülevaade Image Skincare 2017 uutest toodetest 1

 VITAL C

Täiendust on saanud ka eestlannade lemmiksari – Vital C, mille valikusse lisandus keha- ja kätekreem. C-vitamiini rikas kehakreem sobib just kuivale, ketendavale ja lisaniisutust vajavale nahale ning ka neile kelle nahk kipub punetama. Vital C keha- ja kätekreem on tõeline vitamiinipomm kogu kehale ning ei tasu mainimata jätta ka mõnusat eksootilist lõhna.

Senine tagasiside räägib enda eest, tegu on tõesti pikaajalist niisutust pakkuva kehakreemiga ning nahk ei muutu kuivaks, kui mõnel õhtul kreemitamine vahele peaks jääma.

Rohkem infot: Vital C Niisutav keha-ja kätekreem

I BEAUTY

Uuenduse läbis ka kulmu- ja ripsmeseerum, mis nüüd sai omale koha I Beauty sarjas. Varasemalt Ageless sarja kuulunud seerumi uuenenud koostisest leiame nii karvanääpsudele kaitset pakkuvad tüvirakuekstraktid kui ka ripsme- ja kulmukasvu stimuleerivad peptiidid.

Lisaks koostisele uuenes ka toote pealekandmise viis ning välimus. Mugavamaks seerumi pealekandmiseks on nüüd ripsmetušši otsiku asemel kasutusel õrnade harjastega pintsel ning pakendi luksuslik hõbedane välimus ei jäta kedagi kindlasti külmaks.

Rohkem infot toote kohta: I Beauty Kulmu- ja ripsmeseerum

PREVENTION+

Image Skincare ei väsi rõhutamast päikesekaitse olulisust naha kauni ja tervena hoidmisel, seetõttu lisati Prevention+ sarja aerosoolivabad päikesekaitsespreid. Lisaks tavapärasele UVA ja UVB kaitsele on päiksekaitsespreides ka kaitse kahjuliku infrapunakiirguse eest(IRA). Just IRA-kiirgus suurendab MMP-ensüümide tootmist, mis omakorda hakkavad kehas kollageeni hävitama.

 

Nagu ka kõigi teiste Image toodete puhul on ka spreidel kerged ja meeldivad aroomid. Nahale pakuvad lisaniisutust kookose-, jojoba-, magusa mandli ja päevalilleseemne orgaanilised õlid.

Rohkem infot toodete kohta:

Prevention+ Niisutav päikesekaitsesprei mineraalidega SPF30+

Prevention+ Niisutav päikesekaitsesprei SPF50

Et lugemine liiga pikaks ei veniks jaotasime tootetuvustused kahte ossa. Uute näole kleebitavate hüdrogeelmaskide ning öise retinoolimaskiga saab tutvuda postituse esimeses osas: Ülevaade Image Skincare 2017 uutest toodetest 1

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga