07 sept.

Ülevaade Image Skincare 2017 uutest toodetest 1

Aasta 2017 on olnud Image Skincare tootevaliku jaoks huvitav. Lisandunud on palju uusi tooteid ning üks täiesti uus tootesari. Selleks, et lugemine liiga pikaks ei veniks, jaotasime tootetuvustused kahte ossa. Uue keha- ja kätekreemi, kulmu- ja ripsmeseerumi ning aerosoolivabade päikesekaitsespreidega saab tutvuda postituse teises osas: Ülevaade Image Skincare 2017 uutest toodetest 2

I MASK

Täiesti uue tootesarjana tõi Image turule I MASK’i biomolekulaarsed hüdrogeel maskid. Ühekordsed näole kleebitavad maskid, mis said inspiratsiooni Lõuna-Korea ilumaailmast, koosnevad polüsahhariidgeelist, seega pole mask nn seerumiga niisutatud “kangasmask”, vaid kogu mask ise on geeljas seerum. Seetõttu on aktiivainete imendumine oluliselt parem.

Sarja kuulub kaks biomolekulaarset hüdrogeel maski, mis on üksteisest veidi erinevad. Esimene pakub niisutust ja rahustavat efekti tundlikule ning protseduurijärgsele nahale ning teine on tugevamate aktiivainetega, mõeldud võitlema vananemise märkidega ja taastama sära kaotanud naha kaunist jume.

 

Rohkem infot toodete kohta:

I Mask Biomolekulaarne niisutusmask

I Mask Biomolekulaarne vananemisvastane ja sära andev mask

 

AGELESS

Müügihitiks on tõusnud Ageless sarja lisandunud Öine retinoolimask. Retinool, mis on teadupärast imepärane vahend võitluses vananemise, kortsude ja naha lõtvumisega, on kahjuks kontsentreeritult nahale ärritav. Ebameeldivad kõrvalmõjud avalduvad punetuse, sügeluse, koorumise või põletava tundega näol.

Uuenduslikus Ageless Öises retinoolimaskis on retinooli molekulid kapseldatud kujul, mis tagab retinooli vabanemise alles sügavamates naha kihtides ning pikema aja vältel, seega ei teki ka naha pinnale ärritust.

Ageless Öine retinoolimask on mõeldud kasutamiseks 2-3 korda nädalas.

Rohkem infot toote kohta: Ageless Öine retinoolimask

Uue keha- ja kätekreemi, kulmu- ja ripsmeseerumi ning aerosoolivabade päikesekaitsespreidega saab tutvuda postituse teises osas: Ülevaade Image Skincare 2017 uutest toodetest 2

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga