Categories
Määratlemata

Tagasiside Image toodetele

Enda õnneks sain kingituseks 3 Image Skincare toodet. Need osutusid tõeliseks leiuks ja olid väga asjakohased, kuna just pakkisin asju soojamaa reisiks.

Esimene toode mida sooviks kiita on näokreem seeriast Prevention+ SPF 32+ kreem on väga armsa nätsu lõhnaga, tekstuurilt tundub toitev ja alguses isegi ehmatasin, et jääb nahal rasvane. Siiski imendus kreem minu pirtsakale ja kohati punetavale nahale imehästi jättes selle väga pehmeks ja värskeks. Kuna viibisin Lõuna-Ameerikas, siis oli vajadus kaitsta nahka päikese eest. Varem kasutatud tooted ei ole saanud selle eesmärgiga hakkama. Minu tedretähniline nina sai tihtipeale põletada ja olin sunnitud käima ringi nagu jõuluvana. Üllatus oli suur, kui reisi lõppedes tõdesin, et Image kreemi kasutamisega ei põlenud mu nägu kordagi ära. Kreem on tõeliselt SUPER toode selle kasutamisel saan olla kindel, et päevitades ei näe ma 10 aasta pärast välja nagu kuivanud ploom.

 

Teine kingiks saadud toode oli näomask Ormedic sarjast. Olen suur näomaskide fänn, paraku olen korduvalt oma ostudes pettunud, sest mõned näomaskid on olematu toimega. Image näomask on geelja tekstuuriga millest ma kohe eeldasin, et see on kilemask. Tegelikult oli mask hoopis värskendav ja tasakaalustav ning eemaldus tavaliselt veega pestes. Mask on sarnaselt kreemile meeldiva nätsu lõhnaga. Näomaski toimet sain tunda mõne minuti möödudes pärast nahale kandmist. Tundsin nahal õrna ja meeldivat kipitust ning 10 minuti möödudes oli tunda juba värsket jahenemist. Maski maha pestes oli isegi visuaalselt näha, et nahk on värskem ja erksam, kui enne maski kasutamist. Väga hea toode enne tähtsat sündmust naha värskendamiseks.

 

Lõpuks siis viimane toode, niisutav näo puhastamise losjoon Vital C sarjast. Kuigi kodulehel on kirjas geel siis tegelikult on see ikkagi kreemjas ja ei vahustu. Väga mõnus toode mille lõhnast on tunda, et C-vitamiiniga koostises pole koonerdatud. Värskendav apelsini lõhn lööb tunded särama juba nahale kandmisel. Nahk hakkas mõnusalt särisema kui võtsin meiki maha. Tegelikult ma ei pesnudki losjooni maha vaid lihtsalt tõmbasin vatitupsuga näo kuivemaks ja jäin magama. Ärgates oli nahk mõnusalt värske ja niisutatud. Mina kasutaks seda toodet laiskadel õhtutel meigi mahavõtmisel või siis enne trenni, kui ei taha sulanud meigiga naljakas välja näha.

 

Soovitan Image tooteid proovida kindlasti neidudel vanuses 30+, sest on tõesti väga kvaliteetsed.

 

Image Skincare Eesti tänab positiivse tagasiside eest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *