Image Skincare

janna-image-skincare

Image Skincare asutaja Janna Ronert

Image Skincare tooted on loodud koostöös ilukirurgidega pakkumaks nahale parimat

vananemisvastast kaitset. Nagu ütleb Image Skincare lööklause “Image now. Age later!” algab võitlus vananemisega just õigest nahahooldusest.

Juba 2003. aastal Janna Ronerti poolt asutatud Image Skincare näol on tegemist kõige kiiremini kasvava nahahooldustoodete brändiga maailmas, olles praegu müügil juba üle 50. riigis. Image Skincare tooted on keemiliste säilitusainete vabad(parabeenid) juba 2007. aastast.

Kõrge aktiivsete koostisosade kontsentratsioon, taimsete tüvirakkude kaitsev ja turgutav mõju ning kuni 48-tunnilist sügavimendumist pakkuv Vectorize tehnoloogia teevad Image kreemidest tõelise vananemisvastase supertoote. Image kreemide üheks iseloomustavaks jooneks on värsked ja meeldivad eeterlikel õlidel põhinevad lõhnad, mis üllatavad paljusid esmakordselt proovijaid.

Image tootesarjad on lihtsalt eristatavad värvide järgi ning sobiva toote peaks leidma igale nahale.

Image Skincare tooted on müügil ainult valitud edasimüüjate juures ning mitte läbi interneti.

Image Skincare toodete eelised:

  • Väljatöötatud koostöös ilukirurgidega
  • Kõrge kontsentratsiooniga aktiivsed koostisosad
  • Igale nahatüübile ja probleemile oma tootesari
  • Tooteid ei ole testitud loomade peal
  • Toodetes ei ole kasutatud naftasaadusi(petrokemikaalid)
  • Toodetes ei ole kasutatud keemilisi säilitusaineid(parabeenid)
  • 100% eeterlike õlide baasil lõhnad

Miks on Image Skincare tooted parabeenivabad?

Parabeenid ehk keemilised säilitusained on kosmeetikatööstuses kasutusel olnud juba väga kaua. Parabeenide peamiseks ülesandeks on toodete säilimise tagamine ning avatud kosmeetikatoodetes soovimatu mikrofloora kasvamise takistamine. Kehasse jõudes peab organism parabeene hormoonideks (peamiselt östrogeeniks ehk naissuguhormooniks). Seetõttu on parabeenide liigne tase meestele eriti ohtlik kuna võib kaasneda viljatus ning libiido langus, naistel aga on leitud seos parabeenide ja rinnavähi vahel. Parabeenid võivad põhjustada ka nahaärritust või allergiat.